Galeria DTP - to tylko parę przykładów prac


Wykonujemy skład, naświetlenie i druk barwnych ulotek reklamowych według wzorów dostarczonych przez klienta. To jest przykład wykonania polskiej wersji ulotki - w identycznym układzie typograficznym, jak wersja oryginalna, angielska.


A to jest przykład opracowania typograficznego czarno-białej dwustronnej ulotki reklamowej formatu A4. Papier kreda 90 gram. Oczywiscie, ulotka również została przygotowana do druku, naświetlona i wydrukowana.

Podczas ponad dziesięcioletniej działalności opracowaliśmy wiele papierów firmowych - od opracowania typograficznego, do składu, przygotowania do druku, naświetlenia i druku. Bez względu na kolorystykę czy specjalne elementy graficzne.

Współpracując z drukarnią "ROJEK S.C.", wspólnie stworzyliśmy niezliczone ilości dyplomów (sportowych, przedszkolnych i szkolnych), zaproszeń (komunijnych, ślubnych), czy też innych okolicznościowych druków, np. dla firmy AVON Cosmetics Polska.

Przez wiele lat produkowaliśmy (i nadal produkujemy) samokopiujące bloczki rachunkowe od formatu A6 do A4, w dowolnych kolorach.
Posiadanie własnego druku np. faktury VAT znacząco może ułatwić, a co najważniejsze przyśpieszyć proces fakturowania; ponadto, druk taki może zostać ściśle dopasowany do potrzeb firmy!

Na przestrzeni kilkunastu lat powstało mnóstwo wizytówek, w standardowych i niestandardowych wymiarach, na takim, czy innym papierze, z drukiem wypukłym czy też z tłoczonymi napisami.

Oprócz typowych druków, wykonujemy też inne "introligatorskie" prace, jak np. bloki z biletami. Wszystko szyte i dziurkowane jak należy!


Wizytówka firmowa CAT-SOFT. Możesz zapisać sobie i/lub wydrukować ten plik w skali 1:1
(jeżeli jeszcze nie masz mojej wizytówki)

Co robimy? Strona główna