Oferta: Ślub, zdjęcia, zdjęcia ślubne, reportaże ślubne, wesele, plener...

Szanowni Narzeczeni!

Z największą przyjemnością mam zaszczyt przedstawić Wam swoją ofertę na utrwalenie na zdjęciach tej najpiękniejszej w Waszym wspólnym życiu Uroczystości!
Jako artysta z wykształcenia i fotograf z zamiłowania, który w ciągu ostatnich 30 lat wykonał zawodowo kilkaset tysięcy zdjęć, proponuję utrwalenie w obiektywie aparatu wszystkiego, co dla Was jest najważniejsze podczas tego pięknego Wydarzenia.

Mogą to być, między innymi:

- przygotowania w domu,
- błogosławieństwo,
- wyjście do kościoła,
- sesja fotograficzna we wskazanym plenerze lub wnętrzu,
- uroczystość w kościele,
- życzenia po uroczystości,
- przyjęcie weselne.

To Wy zdecydujecie, co chcecie mieć udokumentowanie. Ja ze swojej strony zapewniam w cenie usługi dyspozycyjność z aparatem przez 8 godzin oraz dojazd do 3 dowolnych miejsc na terenie Warszawy. Wykonam kilkaset zdjęć (rekordowa liczba to ponad 800!), które mogę Wam przekazać na płytach DVD natychmiast po zakończeniu pracy!

Będę potrzebny dłużej lub w większej liczbie lokalizacji? Nie ma problemu - możemy rozszerzyć warunki naszej umowy!

Pamiętajcie:

- Wasz Ślub jest także dla mnie wyjątkowy!
- Niepowtarzalne wydarzenia wymagają odpowiedniej wiedzy, umiejętności, wprawy i doświadczenia - by nie umknęły przed obiektywem!

Podstawowym narzędziem mojej pracy przy fotografowaniu jest najnowsza, "flagowa" lustrzanka cyfrowa Nikon D300S wraz z bardzo jasnym obiektywem ze stałym światłem Nikkor AF-S DX 17-55mm f/2.8G IF-ED oraz bardzo mocną lampą SB-800. Dzięki temu uzyskuję maksimum jakości w optymalnym, 12-megapikselowym formacie plików jpg o minimalnym współczynniku kompresji (rozdzielczość 4288x2848 pikseli). Z takich plików można wykonać najwyższej jakości odbitki na papierze fotograficznym nawet do formatu 60x40 cm!

Na moich zdjęciach widoczne są dobrze doświetlone odległe szczegóły w dużych pomieszczeniach, a jednocześnie nie są prześwietlone bliskie plany. Zawsze zwracam szczególną uwagę na właściwe kadrowanie zdjęć, jak również na ważne "drugie plany".

Zobacz: przykładowe fragmenty fotoreportarzy. Uwaga! Przedstawione tam zdjęcia z oczywistych względów (przeskalowanie, kompresja i brak kalibracji barw większości monitorów ekranowych) nie odzwierciedlają pełnej jakości!

Ze względu na coraz większą popularność fotografii cyfrowej, a tym samym dostępność fotolabów, które robią odbitki na papierze fotograficznym z plików cyfrowych, oraz redukcję kosztów tej usługi - typowa usługa polega na zrobieniu zdjęć i dostarczeniu ich do Klienta na płytach DVD. Wybrane zdjęcia mogą być również czasowo udostępnione na moim serwerze ftp. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość zamówienia także odbitek z wykonanych zdjęć, choć polecam wykonywanie ich we własnym zakresie.

Ważne: przy rezerwacji terminu (na minimum 14 dni wcześniej) podpiszę z Wami stosowną umowę (m.in. dotyczącą warunków licencji na eksploatację zdjęć) oraz pobiorę zaliczkę w wysokości 200,- zł.

Działam legalnie: korzystam z licencjonowanych narzędzi, posiadam odpowiednie zezwolenia, płacę podatki!


CENNIK USŁUG PODSTAWOWYCH

Lp.

Rodzaj usługi

Cena

P1

Usługa podstawowa: dyspozycyjność do 8 godzin, dojazd do 3 miejsc na terenie Warszawy. Wykonanie kilkuset zdjęć. Nagranie plików na DVD.

900,-

 

CENNIK USŁUG DODATKOWYCH

Lp.

Rodzaj usługi

Cena

D1

Każda kolejna rozpoczęta godzina pracy

100,-

D2

Dojazd w każde kolejne miejsce na terenie Warszawy

25,-

D3

Każdy 1 km dojazdu poza Warszawę

2,-

S1

Stylizacja artystyczna 5 wybranych zdjęć

100,-

S2

Stylizacja artystyczna 10 wybranych zdjęć

150,-

O1

Odbitka 13x18 cm.

1,-

O2

Odbitka 15x21 cm.

1,5

O3

Odbitka 20x30 cm.

4,5

A1

Fotoalbum okolicznościowy na 1 płytę DVD wraz z płytą

20,-

A2

Fotoalbum okolicznościowy na 1 płytę DVD wraz ze zdjęciem i płytą

22,-

A3

Fotoalbum okolicznościowy na 1 płytę DVD oraz 5 zdjęć 13x18 cm, wraz ze zdjęciami i płytą.

45,-


Polecam, jako sprawdzoną już nowość: okolicznościowe albumy fotograficzne w 3 opcjach:

- na samą płytę DVD ze zdjęciami, wraz z płytą DVD

- na samą płytę DVD ze zdjęciami wraz z płytą DVD oraz jednym zdjęciem 10x15 cm w stylowej ramce na II stronie okładki,

- na płytę DVD ze zdjęciami wraz z 5 zdjęciami 13x18 cm w oryginalnych ramkach każde, w formie rozkładówki.

W każdym wypadku zamówienia okolicznościowego albumu fotograficznego, płyta (DVD+R Verbatim) posiada także stosowny i trwały kolorowy nadruk:

Krótko o okolicznościowych albumach fotograficznych:
Wyjątkowa uroczystość, jaką jest Ślub, zasługuje na oprawę najwyższej klasy i dlatego właśnie albumy te powstają z najlepszych dostępnych materiałów.Okładka została wykonana z wykwintnego floku o delikatnej fakturze aksamitu w kolorze écru. Efektu dopełnia stylowy, złoto tłoczony napis.

 Odbitki fotograficzne wykonywane są w profesjonalnym laboratorium, na maszynach najnowszej generacji, ze świeżą chemią, gwarantującą trwałość kolorów.

Zapraszam na spotkanie (mogę do Was przyjechać, po uprzednim umówieniu się telefonicznym), podczas którego zaprezentuję kilka kompletnych reportaży, jak również jakość odbitek fotograficznych z innych uroczystości ślubnych. Mam nadzieję, że znacząco ułatwi to Wam podjęcie trafnej decyzji o wyborze reportera, a zarazem artysty, na tę niepowtarzalną przecież Uroczystość.

 

Strona główna