Firewatch kolejnym niezależnym hitem - sprzedano 500 tys. egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 07:03


Kategorie: News

Firewatch kolejnym niezależnym hitem - sprzedano 500 tys. egzemplarzy - obrazek #1

9 lutego na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 4 zadebiutowała Wybieg Firewatch od Wyższe wykształcenie Campo Santo. Twórczość zebrała pozytywne opinie w mediach i spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy. Studio Panic, współproducent tytułu, poinformowało, że w ciągu pierwszego miesiąca sprzedano 500 tysięcy egzemplarzy. Mało tego, Pomysł okazał się najpopularniejszą grą w PlayStation Store w lutym, a koszty dewelopingu zwróciły się w ciągu jednego dnia. Krótko pisząc, jest to całkiem Niezły sukces. Przedsiębiorca pochwalił się także, że dużą popularnością cieszy się aparat, którego może używać główny Śmiały produkcji. W okresie zabawy robimy zdjęcia, a następnie wysyłamy je na tę stronę. W kierunku tej pory gracze udostępnili w Ów sposób 214802 grafik. Słucham ciekawe, jeżeli Zaledwie chcecie, możecie zamówić je w fizycznej wersji (w sensie normalne zdjęcia – Nakład pieniężny wynosi 15 dolarów, Przeto około 57 zł). Gabinet wysłało w Ów sposób Z okładem 1000 zestawów. Oprócz tego w zamieszczonym wpisie zaprezentowano także Trochę prac nadesłanych Wskroś fanów, pochwalono się recenzjami i artykułami plus zdradzono Parę innych ciekawostek.

Firewatch to pierwszoosobowa Quiz przygodowa, której Impreza rozgrywa się w 1989 roku. Za zabawy wcielamy się w niejakiego Henry’ego. Mężczyzna zatrudnia się w roli strażnika leśnego, Ażeby oderwać się od codziennego, męczącego życia. Z pozoru przyjemna i spokojna Zajęcie dość Na łeb na szyję zamienia się Niemniej jednak w coś więcej.

Tytuł zebrał Cały szereg pochwał W okresie kreowany klimat, świetną W okolicach względem stylistycznym oprawę graficzną i Grubo dobre dialogi prowadzone Na skutek Henry’ego i jego przełożoną o imieniu Delilah. Ale wśród minusów wymieniano przede wszystkim krótki Chwila rozgrywki, który oscyluje w okolicach kilku godzin. Nie bacząc na coś/kogoś wszystko, jest to i Ma się rozumieć jedna z ciekawszych przygodówek tego typu.


Tagi: gry na świecie Campo Santo Firewatch sprzedaż gier PC PS4
Skomentuj: