Firewatch kolejnym niezależnym hitem - sprzedano 500 tys. egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 07:03


Kategorie: News

Firewatch kolejnym niezależnym hitem - sprzedano 500 tys. egzemplarzy - udokumentowanie #1

9 lutego na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 4 zadebiutowała Interpretacja Firewatch od Wyższe wykształcenie Campo Santo. Realizacja zebrała pozytywne opinie w mediach i spotkała się z ciepłym przyjęciem graczy. Studio Panic, współproducent tytułu, poinformowało, że w ciągu pierwszego miesiąca sprzedano 500 tysięcy egzemplarzy. Mało tego, Schemat okazał się najpopularniejszą grą w PlayStation Store w lutym, a koszty dewelopingu zwróciły się w ciągu jednego dnia. Krótko pisząc, jest to całkiem Niebłahy sukces. Inwestor pochwalił się także, że dużą popularnością cieszy się aparat, którego może używać główny Heros produkcji. W czasie zabawy robimy zdjęcia, a następnie wysyłamy je na tę stronę. Ku tej pory gracze udostępnili w Ów sposób 214802 grafik. He ciekawe, jeżeli Nie więcej niż chcecie, możecie zamówić je w fizycznej wersji (w sensie normalne zdjęcia – Cena wynosi 15 dolarów, W takim razie około 57 zł). Atelier wysłało w Ów sposób Więcej niż 1000 zestawów. Oprócz tego w zamieszczonym wpisie zaprezentowano także Trochę prac nadesłanych Z powodu fanów, pochwalono się recenzjami i artykułami a także zdradzono Parę innych ciekawostek.

Firewatch to pierwszoosobowa Udawanie przygodowa, której Bój rozgrywa się w 1989 roku. Przy zabawy wcielamy się w niejakiego Henry’ego. Mężczyzna zatrudnia się w roli strażnika leśnego, Żeby oderwać się od codziennego, męczącego życia. Z pozoru przyjemna i spokojna Zatrudnienie dość Ile sił/tchu zamienia się Choć w coś więcej.

Tytuł zebrał Kupa pochwał W trakcie kreowany klimat, świetną Blisko względem stylistycznym oprawę graficzną i Niemożebnie dobre dialogi prowadzone Via Henry’ego i jego przełożoną o imieniu Delilah. Jakkolwiek wśród minusów wymieniano przede wszystkim krótki Data rozgrywki, który oscyluje w okolicach kilku godzin. Nie bacząc na coś/kogoś wszystko, jest to i Jakże by inaczej jedna z ciekawszych przygodówek tego typu.


Tagi: gry na świecie Campo Santo Firewatch sprzedaż gier PC PS4
Skomentuj: