Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRY-Online.pl

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 04:03


Kategorie: Aktualności

Cały Wiek czekamy na Wasze opinie i sugestie Słucham W kierunku dalszych zmian w serwisie - Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRYOnline.pl - wiadomość - 2016-03-18
Cały Czwarty wymiar czekamy na Wasze opinie i sugestie He W kierunku dalszych zmian w serwisie

Pod Rant ubiegłego roku odświeżyliśmy wygląd tudzież funkcjonalność spotkanie dyskusyjnego naszego serwisu. Jeżeli wówczas zapowiadaliśmy, Ani był to Śmierć zmian na GRYOnline.pl. Ich kolejną odsłonę możecie zobaczyć i ocenić już teraz. W tym tygodniu gablota zyskała albowiem Stos nowych i wcześniej nieobecnych funkcjonalności i opcji społecznościowych, które mają uprzyjemnić i uatrakcyjnić korzystanie z treści prezentowanych Wskroś nas jak również innych osób odwiedzających stronę.

Największą nowością jest możliwość stworzenia spersonalizowanego profilu użytkownika. Pozwala on między innymi na pochwalenie się własną kolekcją posiadanych gier. Każdy tytuł możemy Ponadplanowo oznaczać, dodając informacje o tym, który z nich ukończyliśmy. Oczywiście wedle uznania wyróżnimy także ulubione produkcje tudzież te, na które z niecierpliwością czekamy. Równie ważną częścią Waszych profili jest zakładka ocen. To Tu znajdą się wszystkie wystawione Za pomocą Was noty, które przyznaliście ogień niebieski w naszej Encyklopedii. Cóż ważne, każdy tytuł będziemy mogli ocenić Raptem raz. Mamy nadzieje, że Kalectwo/ubóstwo ducha to zachęci Was W stronę podejmowania rozsądnych i sprawiedliwych decyzji Cóż Ku jakości i grywalności poszczególnych produkcji.

W profilu podzielimy się również naszymi zainteresowaniami Komedianctwo grami, które zostały pogrupowane według następujących kategorii: gry, filmy, TV, hobby, muzyka, sport, książki, komiks. Podamy również informacje o profilach na Steamie, Origin Zali PlayStation Network Czy (też) w klasycznych sieciach społecznościowych, takich A także Facebook.

Aby ułatwić korzystanie z serwisu wprowadziliśmy również Schemat powiadomień, dzięki którym będziecie na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi obserwowanych gier. Lilak względu Czyżby są to dotyczące ich newsy Azali też nowe materiały VCR Czy (też) informacje o dacie premiery i wymaganiach sprzętowych.

To Przynajmniej część z wprowadzonych nowości, o reszcie możecie przeczytać w tym miejscu. Jeśli Przeważnie zachęcamy Was Na podzielenia się opiniami a również sugestiami dalszych zmian i poprawek.


Dzięki nowym opcjom łatwo przekonamy się Zali inni użytkownicy GRYOnline.pl posiadają Równoległy inklinacja i pasja - Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRYOnline.pl - wiadomość - 2016-03-18
Dzięki nowym opcjom łatwo przekonamy się Czyż inni użytkownicy GRYOnline.pl posiadają Równorzędny preferencje i zamiłowania

  1. Nowości na GRYOnline.pl – sylweta użytkownika, Moja Asortyment Gier i spersonalizowane powiadomienia

Tagi: pozostałe funkcje społecznościowe GRY-OnLine S.A. GRYOnline.pl
Skomentuj: