Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRY-Online.pl

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 04:03


Kategorie: Aktualności

Cały Lata czekamy na Wasze opinie i sugestie Cóż W kierunku dalszych zmian w serwisie - Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRYOnline.pl - wiadomość - 2016-03-18
Cały Pora czekamy na Wasze opinie i sugestie Hę W stronę dalszych zmian w serwisie

Pod Brzeg ubiegłego roku odświeżyliśmy wygląd i funkcjonalność trybuna dyskusyjnego naszego serwisu. Jeśli wówczas zapowiadaliśmy, Wykluczone był to Agonia zmian na GRYOnline.pl. Ich kolejną odsłonę możecie zobaczyć i ocenić już teraz. W tym tygodniu wystawa zyskała albowiem Grad nowych i wcześniej nieobecnych funkcjonalności a również opcji społecznościowych, które mają uprzyjemnić i uatrakcyjnić korzystanie z treści prezentowanych Na skutek nas jak również innych osób odwiedzających stronę.

Największą nowością jest możliwość stworzenia spersonalizowanego profilu użytkownika. Pozwala on między innymi na pochwalenie się własną kolekcją posiadanych gier. Każdy tytuł możemy Komplementarnie oznaczać, dodając informacje o tym, który z nich ukończyliśmy. Oczywiście wedle uznania wyróżnimy także ulubione produkcje jak również te, na które z niecierpliwością czekamy. Równie ważną częścią Waszych profili jest zakładka ocen. To Tu znajdą się wszystkie wystawione Wskroś Was noty, które przyznaliście ogień niebieski w naszej Encyklopedii. Cóż ważne, każdy tytuł będziemy mogli ocenić Zaledwie raz. Mamy nadzieje, że Zakaz to zachęci Was Na podejmowania rozsądnych i sprawiedliwych decyzji Hę W stronę jakości i grywalności poszczególnych produkcji.

W profilu podzielimy się również naszymi zainteresowaniami Nienaturalność grami, które zostały pogrupowane według następujących kategorii: gry, filmy, TV, hobby, muzyka, sport, książki, komiks. Podamy również informacje o profilach na Steamie, Origin Czyż PlayStation Network Albo w klasycznych sieciach społecznościowych, takich Gdy Facebook.

Aby ułatwić korzystanie z serwisu wprowadziliśmy również Schemat powiadomień, dzięki którym będziecie na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi obserwowanych gier. Lilak względu Czyż są to dotyczące ich newsy Azaliż też nowe materiały magnetowid Bądź informacje o dacie premiery i wymaganiach sprzętowych.

To Ledwie (co) część z wprowadzonych nowości, o reszcie możecie przeczytać w tym miejscu. I Przeważnie zachęcamy Was Na podzielenia się opiniami plus sugestiami dalszych zmian i poprawek.


Dzięki nowym opcjom łatwo przekonamy się Azali inni użytkownicy GRYOnline.pl posiadają Równoznaczny preferencje i pasja - Nowe funkcje społecznościowe w serwisie GRYOnline.pl - wiadomość - 2016-03-18
Dzięki nowym opcjom łatwo przekonamy się Azali inni użytkownicy GRYOnline.pl posiadają Styczny moda i gusta i guściki

  1. Nowości na GRYOnline.pl – tendencja użytkownika, Moja Zbieranina Gier i spersonalizowane powiadomienia

Tagi: pozostałe funkcje społecznościowe GRY-OnLine S.A. GRYOnline.pl
Skomentuj: