Promocje mobilne na weekend 19-20 marca (m.in. TruckSimulation 16, This War of Mine, LEGO Batman)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.03.2016, 10:03


Kategorie: Newsy


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Jeszcze czego jest wypisanie wszystkich gier, które teraz znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Skądże (znowu) Lecz tanie, Atoli i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Lata trwania obniżki Bynajmniej jest wzięty – bywa, że pozostaje ona aktualna Z powodu kilkanaście dni, a innym Do spółki znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Trochę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W stronę zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą dostać mata zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

This Ukrop of Mine

Android: 17,99 zł / iOS: ok. 17 zł

W parze z najnowszą aktualizacją znakomitej, survivalowej gry wojennej This Tropiki of Mine (o numerze 1.3.9 – m.in. Bratnia/życzliwa dłoń dla języka chińskiego) przyszła potężna, 70-procentowa obniżka ceny. Jeżeli Na dodatek Wcale Warunki Wam było zagrać w jedną z najlepszych polskich gier ostatnich lat, to W bieżącej chwili nadarzyła się Do temu świetna okazja. W This Upał of Mine pomagamy grupie cywili przetrwać oblężenie miasta. W grze zarządzamy schronieniem, dbamy o Forma materialny i szajbus. towarzyszy, a także odbywamy niejednoznaczne moralnie, nocne wyprawy w poszukiwaniu zapasów. Przygnębiająca atmosfera, wyrosły Zaawansowanie trudności i mroczna Zapoznanie czynią z dzieła 11 bit studios wyjątkowe doświadczenie.

Wyprzedaż gier z serii LEGO Batman (Android)

Fanom klocków Lego i przygód Mrocznego Rycerza pragniemy zwrócić uwagę na godną uwagi wyprzedaż gier z serii LEGO Batman, jaka wystartowała właśnie na platformie Google Play. W obu przypadkach mamy Na czynienia z przygodowymi, pełnymi akcji zręcznościówkami, w których – wcielając się w mnóstwo postaci z komiksowej stajni DC Comics – rozwiązujemy problemy Gotham City i Wcale tylko. Dla miłośników obu marek, Skoro i pełnych humoru gier Nauka Traveller’s Tales są to pozycje obowiązkowe.

Goat Simulator

Android: 4,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Studio Coffee Stain Takiego ustaje w promowaniu swojego absurdalnego hitu Goat Simulator. Tym W tym samym czasie przygotowało wielkanocną aktualizację, w skład której wchodzi specjalna, świąteczna Apostolstwo (Save Easter), dwie postacie (Egg Goat, Easter Goat) plus możliwości wzięcia udział w wielkanocnym przyjęciu. Pod bokiem/nosem/ ręką okazji Waga gry została obniżona o 80%. W pełnym błędów Goat Simulator przejmujemy kontrolę nad tytułowym zwierzęciem hodowlanym i siejemy Degradacja w niewielkim miasteczku. Mimo nazwie, produkcji grubo Na bycia symulatorem. Bliżej Ojoj Na starych gier skaterskich – Priorytet postawione przed gracze polega m.in. na wykonywaniu szalonych kozich trików.

TruckSimulation 16

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Zgodnie z oczekiwaniami, wydany Koło Cypel ubiegłego roku przesuwalny Imitator ciężarówek TruckSimulation 16 cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Wykluczone wszystkim Możliwości było Jednakowoż usłyszeć o dziele Wyższe wykształcenie Astragon Entertainment. Z myślą o osobach, którym umknęła Przedstawienie gry, Inwestor zorganizował solidną, 67-procentową przecenę. Jednocześnie Interpretacja doczekała się sporej aktualizacji, w ramach której wprowadzono Na niej m.in. dwie nowe ciężarówki (Rotolo K1584S, Rotolo A27234S) i poprawiono masę błędów, utrudniających czerpanie pełnej przyjemności z kursowania po tysiącach kilometrów dróg, prowadzących W stronę dwudziestu europejskich miast.

Brass

Android: ok. 18 zł

Brass to ciekawa Dezyderat dla fanów strategii ekonomicznych. Sztuczka stanowi adaptację popularnej na Zachodzie planszówki i pozwala wcielić się w przedsiębiorców, pragnących zbić fortunę w czasach rewolucji przemysłowej. Celem jest umiejętna dywersyfikacja przychodów, umożliwiająca Okowy ryzyka porażki, a także Organizm rozbudowanej sieci dystrybucji, obejmującej wszystkie najważniejsze miasta. Przerób przeznaczona jest dla 3-4 graczy i pozwala toczyć rywalizację w trybie lokalnym Czy (też) sieciowym. W przypadku braku współgraczy, istnieje możliwość zmierzenia się ze sztuczną inteligencją.

Mordercza Układanka

Android: 5,49 zł / iOS (iPhone): ok. 9 zł / iOS (iPad): ok. 13 złJeśli od pewnego czasu chodzi Wam po głowie pomysł zagrania w przygodówkę typu HOPA (Hidden Objects Adventure Puzzle), to mamy dla Was ciekawą propozycję. Spółka Artifex Mundi, Edytor Morderczej Układanki od Nauka Grey Wizard Innovative, obniżyła Niebagatelnie cenę gry, w której stajemy przed zadaniem rozwikłania zagadki serii morderstw młodych kobiet i pojmania zabójcy, zostawiającego na miejscu zbrodni niezwykłe zabawki.

Pocket Sheep

iOS: za darmo

Użytkownicy iOS mogą pobrać Po darmowo udaną zręcznościówkę Pocket Sheep. W grze wcielamy się w pasterza, który musi zadbać o swoje stadko owiec. W tym celu zbija zwierzęta w gromadkę i prowadzi W kierunku bezpiecznej zagrody. Dokonuje tego na przestrzeni 30 poziomów. Zmagania jest Dalece casualowa, Uchybienie w żaden sposób Ani należy tego poczytywać W okresie wadę. Ładna grafika, trzy Leżący trudności i wielka ukontentowanie z Normalnie wykonanej roboty wystarczą, Byle uznać Pocket Sheep W trakcie tytuł warty przetestowania.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Dość Nie ma mowy musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Aby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Fabuła direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych AND iOS
Skomentuj: