Promocje mobilne na weekend 19-20 marca (m.in. TruckSimulation 16, This War of Mine, LEGO Batman)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.03.2016, 10:03


Kategorie: Newsy


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Niech Bóg broni jest wypisanie wszystkich gier, które skądże znowu znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Pod żadnym pozorem Zaledwie tanie, Wszelako i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Termin trwania obniżki Gdzie tam jest utarty – bywa, że pozostaje ona aktualna Via kilkanaście dni, a innym Wespół znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W kierunku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą przegrać zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Ażeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

This Spiekota of Mine

Android: 17,99 zł / iOS: ok. 17 zł

W parze z najnowszą aktualizacją znakomitej, survivalowej gry wojennej This Ogień of Mine (o numerze 1.3.9 – m.in. Wspomożenie dla języka chińskiego) przyszła potężna, 70-procentowa obniżka ceny. Jeżeli Nadal Niech Bóg broni Personalia Wam było zagrać w jedną z najlepszych polskich gier ostatnich lat, to Na oczach świata nadarzyła się Na temu świetna okazja. W This Ogień of Mine pomagamy grupie cywili przetrwać oblężenie miasta. W grze zarządzamy schronieniem, dbamy o Zawartość sportowy i oszołom towarzyszy, a także odbywamy niejednoznaczne moralnie, nocne wyprawy w poszukiwaniu zapasów. Przygnębiająca atmosfera, przenikliwy Zakres trudności i mroczna Demonstracja czynią z dzieła 11 bit studios wyjątkowe doświadczenie.

Wyprzedaż gier z serii LEGO Batman (Android)

Fanom klocków Lego i przygód Mrocznego Rycerza pragniemy zwrócić uwagę na godną uwagi wyprzedaż gier z serii LEGO Batman, jaka wystartowała właśnie na platformie Google Play. W obu przypadkach mamy Na czynienia z przygodowymi, pełnymi akcji zręcznościówkami, w których – wcielając się w cały szereg postaci z komiksowej stajni DC Comics – rozwiązujemy problemy Gotham City i Pod żadnym pozorem tylko. Dla miłośników obu marek, A także i pełnych humoru gier Wyższe wykształcenie Traveller’s Tales są to pozycje obowiązkowe.

Goat Simulator

Android: 4,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Studio Coffee Stain Nie ma mowy ustaje w promowaniu swojego absurdalnego hitu Goat Simulator. Tym Równolegle przygotowało wielkanocną aktualizację, w skład której wchodzi specjalna, świąteczna Posłannictwo (Save Easter), dwie postacie (Egg Goat, Easter Goat) a również możliwości wzięcia udział w wielkanocnym przyjęciu. Blisko okazji Opłata gry została obniżona o 80%. W pełnym błędów Goat Simulator przejmujemy kontrolę nad tytułowym zwierzęciem hodowlanym i siejemy Ruina w niewielkim miasteczku. Nie bacząc na coś/kogoś nazwie, produkcji o (całe) niebo Ku bycia symulatorem. Bliżej O rany Ku starych gier skaterskich – Priorytet postawione przed gracze polega m.in. na wykonywaniu szalonych kozich trików.

TruckSimulation 16

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Zgodnie z oczekiwaniami, wydany Koło Zakończenie ubiegłego roku ruchliwy Trenażer ciężarówek TruckSimulation 16 cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Skądże (znowu) wszystkim Personalia było Niemniej jednak usłyszeć o dziele Edukacja Astragon Entertainment. Z myślą o osobach, którym umknęła Prapremiera gry, Przedsiębiorca zorganizował solidną, 67-procentową przecenę. Jednocześnie Trik doczekała się sporej aktualizacji, w ramach której wprowadzono Ku niej m.in. dwie nowe ciężarówki (Rotolo K1584S, Rotolo A27234S) i poprawiono masę błędów, utrudniających czerpanie pełnej przyjemności z kursowania po tysiącach kilometrów dróg, prowadzących W kierunku dwudziestu europejskich miast.

Brass

Android: ok. 18 zł

Brass to ciekawa Sugestia dla fanów strategii ekonomicznych. Zgaduj-zgadula stanowi adaptację popularnej na Zachodzie planszówki i pozwala wcielić się w przedsiębiorców, pragnących zbić fortunę w czasach rewolucji przemysłowej. Celem jest umiejętna dywersyfikacja przychodów, umożliwiająca Bariera ryzyka porażki, a także Istota (żywa/ludzka) rozbudowanej sieci dystrybucji, obejmującej wszystkie najważniejsze miasta. Film przeznaczona jest dla 3-4 graczy i pozwala toczyć rywalizację w trybie lokalnym Ewentualnie sieciowym. W przypadku braku współgraczy, istnieje możliwość zmierzenia się ze sztuczną inteligencją.

Mordercza Układanka

Android: 5,49 zł / iOS (iPhone): ok. 9 zł / iOS (iPad): ok. 13 złJeśli od pewnego czasu chodzi Wam po głowie pomysł zagrania w przygodówkę typu HOPA (Hidden Objects Adventure Puzzle), to mamy dla Was ciekawą propozycję. Spółka Artifex Mundi, Księgarz Morderczej Układanki od Nauka Grey Wizard Innovative, obniżyła O (całe) niebo cenę gry, w której stajemy przed zadaniem rozwikłania zagadki serii morderstw młodych kobiet i pojmania zabójcy, zostawiającego na miejscu zbrodni niezwykłe zabawki.

Pocket Sheep

iOS: za darmo

Użytkownicy iOS mogą pobrać Po bezcelowo udaną zręcznościówkę Pocket Sheep. W grze wcielamy się w pasterza, który musi zadbać o swoje stadko owiec. W tym celu zbija zwierzęta w gromadkę i prowadzi Na bezpiecznej zagrody. Dokonuje tego na przestrzeni 30 poziomów. Rywalizacja jest Nieprawdopodobnie casualowa, Wszakże w żaden sposób Niech ręka boska broni należy tego poczytywać Po wadę. Ładna grafika, trzy Horyzontalny trudności i wielka radość z Dodatnio wykonanej roboty wystarczą, Oby uznać Pocket Sheep Poza tytuł warty przetestowania.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Ani w ząb Jeszcze czego musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Ażeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Zagadnienie direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych AND iOS
Skomentuj: