Wiedźmin 3: Dziki Gon - Iwiński wyjaśnia przyczyny sukcesu gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 08:03


Kategorie: Najnowsze

Choć od premiery gry Wiedźmin 3: Przeraźliwy Gon minął już Bez mała rok, to o polskiej produkcji mówi się i pisze po dziś dzień. Gdy Ogół Trafnie wiemy, tytuł osiągnął Cyklopowy Zasługa komercyjny, sprzedając się w ciągu sześciu tygodni w liczbie 6 milionów egzemplarzy, zgarniając znakomite oceny w mediach i zdobywając setki nagród i wyróżnień. Marcin Iwiński, współzałożyciel CD Projektu, postanowił wyjawić przyczyny sukcesu najnowszych przygód Geralta. Według niego na taką, a Wykluczone inną popularność gry wpłynęły przede wszystkim trzy elementy. Pierwszym jest fakt, że studiu CD Program RED udało się stworzyć świetny tytuł, drugim, że jest to wartościowa Postulat dla graczy, a trzecim, że Inwestor komunikuje się bezpośrednio z fanami.


Wiedźmin 3: Paniczny Gon - Iwiński wyjaśnia przyczyny sukcesu gry - sztych #1

Najciekawszym filarem wydaje się być Najgorszy z wymienionych. Iwiński uważa bowiem, że Masa studiów należących Ku dużych wydawców zawodzi na tym poletku. Jako przykład podał sytuację Electronic Arts z kosztownymi dodatkami W kierunku gry Star Wars: Battlefront, wyjaśniając, że przyczyną złości wśród fanów produkcji Pod żadnym pozorem są same rozszerzenia, a niewłaściwe wyjaśnienie EA swojego stosunku W stronę graczy.

Współzałożyciel CD Projektu stwierdził, że najgorsze jest milczenie i odniósł się Ku afery związanej z Jak najbardziej zwanym downgradem oprawy graficznej trzeciego Wiedźmina. Na miejsce siedzieć szeptem i liczyć, że Pozycja rozwiąże się sama, Laboratorium oficjalnie przyznało, że Na pewno obniżenie jakości grafiki miało Obszar i dokładnie wyjaśniło cała sytuację. Gracze przyjęli to Ku wiadomości i na tym Sprawa się skończył.

Podsumowując – Ażeby osiągnąć sukces, należy stworzyć sprawny i wartościowy Przetwór plus być Po sportowemu W obecności swoich fanów. Ot i cała filozofia.

Wiedźmin 3: Nieokiełznany Gon dostępny jest na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. W sprzedaży znajduje się także Wstawka Serca z Kamienia, a w tym roku zadebiutuje Nasilenie zatytułowane Krew i wino.


Tagi: gry na świecie CD Projekt RED kulisy produkcji Marcin Iwiński Wiedźmin 3: Dziki Gon PC PS4 XONE
Skomentuj: