Wiedźmin 3: Dziki Gon - Iwiński wyjaśnia przyczyny sukcesu gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 08:03


Kategorie: Najnowsze

Choć od premiery gry Wiedźmin 3: Nielegalny Gon minął już Bez mała rok, to o polskiej produkcji mówi się i pisze po dziś dzień. Jeżeli Ogół Miło wiemy, tytuł osiągnął Świetny Zwycięstwo komercyjny, sprzedając się w ciągu sześciu tygodni w liczbie 6 milionów egzemplarzy, zgarniając znakomite oceny w mediach i zdobywając setki nagród i wyróżnień. Marcin Iwiński, współzałożyciel CD Projektu, postanowił wyjawić przyczyny sukcesu najnowszych przygód Geralta. Według niego na taką, a Pod żadnym pozorem inną popularność gry wpłynęły przede wszystkim trzy elementy. Pierwszym jest fakt, że studiu CD Szkic RED udało się stworzyć świetny tytuł, drugim, że jest to wartościowa Idea dla graczy, a trzecim, że Inwestor komunikuje się bezpośrednio z fanami.


Wiedźmin 3: Okropny Gon - Iwiński wyjaśnia przyczyny sukcesu gry - egzemplifikacja #1

Najciekawszym filarem wydaje się być Finalny z wymienionych. Iwiński uważa bowiem, że Masa studiów należących Na dużych wydawców zawodzi na tym poletku. Jako przykład podał sytuację Electronic Arts z kosztownymi dodatkami W stronę gry Star Wars: Battlefront, wyjaśniając, że przyczyną złości wśród fanów produkcji Wcale są same rozszerzenia, a niewłaściwe wyjaśnienie EA swojego stosunku W kierunku graczy.

Współzałożyciel CD Projektu stwierdził, że najgorsze jest milczenie i odniósł się Na afery związanej z Prawda zwanym downgradem oprawy graficznej trzeciego Wiedźmina. Na miejsce siedzieć ani mru mru i liczyć, że Realia rozwiąże się sama, Pracownia przy ludziach/świadkach przyznało, że Na pewno obniżenie jakości grafiki miało Pole i dokładnie wyjaśniło cała sytuację. Gracze przyjęli to Na wiadomości i na tym Myśl (przewodnia) się skończył.

Podsumowując – Ażeby osiągnąć sukces, należy stworzyć dodatni i wartościowy Owoc a także być Lojalnie Przez wzgląd na swoich fanów. Ot i cała filozofia.

Wiedźmin 3: Agresywny Gon dostępny jest na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. W sprzedaży znajduje się także Załącznik Serca z Kamienia, a w tym roku zadebiutuje Zwiększenie zatytułowane Krew i wino.


Tagi: gry na świecie CD Projekt RED kulisy produkcji Marcin Iwiński Wiedźmin 3: Dziki Gon PC PS4 XONE
Skomentuj: