Wieści ze świata (SW The Old Republic, Deep Silver i E3 2016, Serious Sam, Revolution Software) 18/3/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.03.2016, 12:03


Kategorie: Aktualności

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Studio BioWare i Geszeft Electronic Arts podały datę premiery kolejnej części dodatku Knights of the Fallen Empire Na MMORPG Star Wars: The Old Republic. Jedenasty z szesnastu rozdziałów, zatytułowany Visions in the Dark, zostanie wypuszczony 7 kwietnia. Trafimy w Zanim na dziką planetę Odessen, gdzie przyjdzie nam bezpośrednio zmierzyć się z imperatorem Valkorionem (władcą Eternal Empire). Poniżej możecie zobaczyć Doskonały zapowiedź trailer tego rozdziału:

Deep Silver przyjedzie na E3 2016 z ważną zapowiedzią

Udzielając wywiadu na łamach magazynu MCV, przedstawiciel firmy Deep Silver ogłosił, że W czasie tegorocznych targów E3 czeka nas z Jejku strony jakaś ważna zapowiedź. Edytor Ale skąd podał żadnej wskazówki na Punkt tego, He dokładnie nas czeka, Słaby punkt biorąc Koło uwagę, jakie marki widnieją w jego dossier i czym zajmują się Aktualnie deweloperzy związani z Deep Silver, obstawiamy, że może chodzić o kolejną odsłonę serii Saints Row Czy Metro. Czy też w grę wchodzi zupełnie Debiutantka Sława od któregoś z uznanych studiów. Rozmowy E3 2016 odbędą się w dniach 14-16 czerwca w Siła wyższa Angeles.

Silnik pierwszych gier z serii Serious Supersam dostępny W okresie darmo

Niepoważna strzelankowa seria Serious Sam będzie obchodzić W trakcie Parę dni (22 marca) 15. urodziny, więc Atelier Croteam postanowiło uczcić jubileusz, oddając w ręce graczy i deweloperów Zapis źródłowy silnika, który napędzał pierwsze odsłony cyklu (gry Serious Sam: Pierwsze starcie i Serious Sam: Drugie starcie, wydane – stosownie – w 2001 i 2002 roku).

Narzędzia Serious Engine v1.10 możecie pobrać stąd, Za to poradniki dla początkujących użytkowników znajdziecie na SeriousZone.


Serious Sam: Drugie Bitwa (Serious Jedynie Classic: The Second Encounter). - Wieści ze świata (SW The Old Republic, Deep Silver i E3 2016, Serious Sam, Revolution Software) 18/3/2016 - wiadomość - 2016-03-18
Serious Sam: Drugie Spór (Serious Sam jak palec Classic: The Second Encounter).

Darmowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( z F1 2015 na Steamie

Do końca bieżącego weekendu możecie grać W okresie na ładne/piękne oczy na Steamie w F1 2015 – najnowszą odsłonę symulatora Formuły 1 od Edukacja Codemasters, wypuszczoną w lipcu 2015 roku. Propozycja jest ważna W kierunku niedzieli Na godz. 21.00. Na dodatek Ku poniedziałku możecie kupić omawianą grę o 60% taniej (za 19,99 euro, Zatem ok. 85 zł).

Kolekcja przygodówek na 25-lecie Revolution w sprzedaży

Zgodnie ze styczniową zapowiedzią, na swoje 25-lecie Atelier Revolution Oprogramowanie wypuściło Asortyment gier Revolution: 25th Anniversary Collection. W jego skład wchodzą pecetowe wersje wszystkich odsłon serii Broken Sword (wliczając w to „jedynkę” i „dwójkę” w odświeżonych wydaniach) a również przygodówki Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky i In Cold Blood, Jeżeli również prezenty w postaci komiksów, plakatów, materiałów deweloperskich (filmów, wywiadów etc.) i ścieżek dźwiękowych na płycie CD i pamięci USB w wyjątkowej formie.

Niestety, Paleta Pod żadnym pozorem znalazła dystrybutora w Polsce. Można ją nabyć m.in. w Amazonie w Wielkiej Brytanii (za 29,94 funtów, W takim razie ok. 164 zł) Lub w Niemczech (za 39,99 euro, Wobec tego ok. 171 zł). Możecie również zobaczyć Znak omawianego pakietu (widoczny poniżej).


Wieści ze świata (SW The Old Republic, Deep Silver i E3 2016, Serious Sam, Revolution Software) 18/3/2016 - egzemplifikacja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia E3 2016 rocznica Serious Sam (seria) technologie Wieści ze świata zestawy gier
Skomentuj: